Aktuale

vjollca1

Vjollca dhe Flamuri sjellin – Jetë e dyfishtë…

Riki Production mbrëmë lansoi këngën dhe videoklipin më ri të këngëtares së njohur Vjollca Buçaj e cila së bashku në duet me këngëtarin e ri mjaft të talentuar Flamur Terziu  sollën – Jetë e dyfishtë. Për realizimin e këtij projekti muzikor punoi një staf me emra te njohur te ekranit dhe muzikes si: autori i tekstit- Rifat Avdiu […]

eni 1

Fansi bën tatuazh vargjet e Eni Koçi-t

Duket se këngët shqiptare janë tejet të pasura me tekste emocionale për fansat që i dëgjojnë këto këngë.  Kështu, një prej këtyre fansave ka zgjedhur vargje të një prej këngëve më të dëgjuara vitet e fundit. “Je Gjithçka” është projekti që ka mahnitur një fans i cili ka zgjedhur vargjet e kënduara nga Eni Koçi […]

mergimi

Afrohu – kënga më e re nga Mërgimi dhe Genta…

Keto ditë në një nga Pubet  e njohura të Gjilanit  në  prezencën e të aferme, miqve dhe dashamirëve  që ata kishin ftuar  , Mërgim Hyseni dhe Genta Loku promovuan këngën dhe klipin më të ri  me titull – Afrohu . Kënga që ata sjellin në një zhaner  të kerkuar nga grupmoshat e tyre , si dhe […]

Loading images...