TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

E kryer: Ja ku do të luajë Ajeti sezonin tjetër

August 17, 2018

Arlind Ajeti është pranë kalimit te skuadra e Perugias në Serie B. Pasi nuk arriti të bind me paraqitjet e tij te Torino, Ajeti sezonin e shkuar luajti me skuadrën e Crotones si i huazuar. Te Perugia ai do të ketë për trajner Alessandro Nestan. Një mundësi e mirë për Ajetin të përfitojë nga eksperienca e një prej mbrojtësve më të mirë në histori të futbollit italian. Transferimi i Ajetit te skuadra e Perugias pritet të mbyllet sot.  

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

Niti - Ylli i ri nga Kanadaja

Kanadaja dhe Shqiptaret - Emisioni 2

Propozimi 4

Blondi - Simpati

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë

Donatoret