Fansi bën tatuazh vargjet e Eni Koçi-t

eni 1

Duket se këngët shqiptare janë tejet të pasura me tekste emocionale për fansat që i dëgjojnë këto këngë.

 Kështu, një prej këtyre fansave ka zgjedhur vargje të një prej këngëve më të dëgjuara vitet e fundit.
“Je Gjithçka” është projekti që ka mahnitur një fans i cili ka zgjedhur vargjet e kënduara nga Eni Koçi për t’i realizuar si tatuazh.

“Se të kujtoj, të mendoj, zemër më mungon, të dua pranë edhe një sekond”, janë vargjet që i ka bërë tatuazh fansi i Enit dhe Noizyt.

Vet Eni është shprehur e ngazëllyer nga ky fakt.

eni 2


You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Loading images...