Aktuale

boksieri1
Në Neu-Ulm të Gjermanisë më 3 shkurt në ring do të ngjitet kikbokiseri i mirënjohur shqiptar Berat Aliu. Ai do të ndeshet kësaj radhe...

shaqiri
“Ai është një lojtar ndryshe, por çfarë lojtari. Ai ishte fantastik dhe do të bëhet një lojtar i madh për ne, sidomos në fazën...

remiks
Një llogari në kanalin e famshëm YouTube, AnDyWuMUSICLAND, është bërë e famshme duke publikuar videot në të cilat i bashkon këngëtaret apo këngëtarët e...


TELEVIZIONI TVR - Anetaret:Loading images...