TVR në të gjitha rrjetet e transmetimit në Kosovë dhe platformat e kanaleve shqiptare në botë...

Shikoni si e imiton amerikani Era Istrefin me këngën e Botërorit, do shkriheni

July 10, 2018

Ka nisur Botërori “Rusia 2018” dhe kënga “Live it up” u ka rënë në vesh të gjithëve. Por jo vetëm kaq, pasi vallëzimet e tre këngëtarëve, Era Istrefit, Will Smith dhe Nicky Jam po komentohen poashtu.

Kjo për faktin se komediani i njohur si QPark i cili publikon video interesante duke imituar këngëtarët e huaj e ka bërë një gjë të tillë edhe për këngën e botërorit. Ai ka incizuar një video rrugëve të Nju Jorkut dhe të gjithë njerëzit rrugës e kanë shikuar me habi. Mos e humbisni videon e plotë dhe shihni si e imiton ai Era Istrefin:

Evente nga Diaspora

Toplista TVR

Niti - Ylli i ri nga Kanadaja

Kanadaja dhe Shqiptaret - Emisioni 2

Propozimi 4

Blondi - Simpati

Profile nga Diaspora

#
Dr. Luljeta Shaqiri, psikologia e respektuar1
Ajo ishte vetëm 14 vjeçare, pa asnjë njohuri të gjuhës gjermane, kur u regjistrua në klasën e dytë të shkollës së mesme, një vit më vonë pati fatin të jetë praktikante në asistencë stomatologjike dhe përfundimisht, diplomoi: doktore e psikologjisë në Universitetin e Cyrihut. Një histori e paparë e suksesit. Historitë e suksesit shpesh shihen
Më Shumë

Donatoret