Vjollca dhe Flamuri sjellin – Jetë e dyfishtë…

vjollca1

Riki Production mbrëmë lansoi këngën dhe videoklipin më ri të këngëtares së njohur Vjollca Buçaj e cila së bashku në duet me këngëtarin e ri mjaft të talentuar Flamur Terziu  sollën – Jetë e dyfishtë.

Për realizimin e këtij projekti muzikor punoi një staf me emra te njohur te ekranit dhe muzikes si: autori i tekstit- Rifat Avdiu , muzika Artan kastrati ndërsa videoklipi u realizua nga stafi i Produksioni Riki Production.

Vlen të theksohet se përvec këngëve dhe videoklipeve të shumta që Riki Production ka realizuar me këngëtare të ndryshëm nga Diaspora, Kosova , Maqedonia dhe Shqiperia, për muajin Korrik ka lansuar Ofertën Rinore për këngëtarët e moshëes 15-30 vjec.

Kjo ofertë ju mundëson realizimin e klipit me një cmim te lire prej 400 eurosh si dhe  transmetimin dhe promovimin në Televizionin TVR

Për të shikuar videoklipin klikoni në linkun e mëposhtëm..

 


You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Loading images...